למה צריך קידוחי בטון?

תחום השיפוצים עלה מדרגה וכיום אנו יכולים לראות מגוון חברות שיפוצים עם מגוון רחב של עבודות שיפוץ שונות. אחת מהם היא קידוח בטון, אם בעבר לקדוח בקיר בטון היה תהליך קשה ומורכב, וגם עבודת הקידוח לא הייתה מדויקת הרי שהיום היוצרות התהפכו ואנו יכולים לראות שיפור משמעותי בעבודות מסוג זה. בעזרת כלי עבודה מתאימים , מדויקים ומקצועיים שיטת העבודה היא הרבה יותר יעילה וטובה.

למה צריך קידוחי בטון?

אחת השאלות הנפוצות ביותר היא למה בעצם אנו זקוקים לשירותי קידוחי בטון , מה זה מסייע ולמי זה מסייע? קידוחי בטון נועדו לחצוב בקיר לצורכי שיפוץ: אם זה הרחבה של קיר בבית, או אפילו להוריד קיר שלם אבל בצורה מדויקת ומקצועית, מעבר של חוטי חשמל, תקשורת, צנרת, גז וכן הלאה גם נדרשים לבצע קידוח בצורה מדויקת בקיר בטון ולשם כך יש לפעול רק בעזרת מסור מיוחד ואיש מומחה ומנוסה.

אחד מכלי העבודה המובילים בתחום הקידוח בקיר הבטון הוא מסור יהלום מדובר על דיסק עם שיניים חדות מאוד וצפופות מאוד שיכול לחדור את קיר הבטון, מלבד עבודת החיתוך המדויקת מסור זה פועל בשקט ולא כמו שאר כלי העבודה השונים שלעיתים אפילו ניתן להרגיש רעד בקיר. שיטת קידוח זו היא בין הנפוצות וכיום ניתן לראות ברוב בתי העסק שעובדים עם מסור זה , בזכות הדיוק שלו והרמה המקצועית שהא מגיע אליה. אין צורך להפעיל כוח רב , לא כמו שאר כלי העבודה שהיו נהוגים אז כמו פטישים גדולים וכבדים מאד, ולכן זהו יתרון נוסף של קידוח בטון בצורה שקטה ויעילה הרבה יותר.

מי יעשה את העבודה? 

חשיבות בחירת איש המקצוע שיבצע את העבודה היא מעל לכל ולכן יש לברר היטב מי עומד מאחורי ביצוע עבודות קידוח בטון. מכיוון שמדובר בעבודה שמצריכה דיוק ומיומנות יש לפנות לבעלי ניסיון בתחום , לבדוק היטב אם הם מבצעים עבודות מסוג זה, ונוסף לכל הם צריכים לעבוד במשנה זהירות ולבצע את העבודה ברמת בטיחות גבוהה מאד כדי לא לגרום נזק לא להם ולא לסובבים אותם. לפני פעולת הניסור יש לנתק כל חוט חשמל , מים וכן הלאה וזאת צריך לדעת אותו מבצע העבודה כדי שלא יעשה נזק גדול יותר. בירור מראש וסקר יכולים לעזור במציאת מקור מוסמך שיעשה זאת ברמת דיוק גבוהה ומקצועיות רבה.