איפור קבוע

אם את מחפשת דרך פשוטה ויעילה להיראות יפה מתמיד לפרק זמן ארוך מבלי להתאמץ ואם זאת עומדת להיות שנה של אירועים רבים כולל חתונות, ערבי השקה וחגיגות אחרות, זה הזמן לקחת בחשבון איפור קבוע באזור המרכז כמו גם חיפוש אחר שירות מניקור בחולון שיהיה טוב, עמיד, אמין ובמחיר משתלם. נשים רבות מעדיפות להתאפר ולעשות מניקור רגיל בעצמן, אבל לא ניתן להגיע בצורה זו לתוצאה הטובה ביותר והמושלמת ביותר במיוחד כאשר אתם מתאפרים לקראת חתונה.

איפור קבוע

איפור קבוע הוא למעשה כמו תהליך קעקוע. הוא כולל שילוב פיגמנטים מתחת לשכבת העור. יחד עם זאת, בניגוד לקעקועים, הוא לא נשאר לנצח. עמידותו תלויה ברמת העבודה והמיקום הנבחר בגוף. למשל איפור קבוע לריסים יכול להחזיק מעמד עשרות שנים. לעומת זאת איפור במקומות אחרים בפנים יכול להחזיק מעמד כמה שנים בודדות. גם לאיכות החומר והמיומנות של המומחה למיקרו פיגמנטציה ישנה חשיבות ולכן יש צורך לבחור מומחה מנוסה, סבלני, איכותי ובעל תודעת שירות גבוהה. כמו כן, לפני שאתן מחליטות על סוג האיפור, כדאי להקדיש לכך מחשבה רבה, כלומר, לא פחות זמן מאשר אתם מקדישים מחשבה על קעקוע, כי גם אם לא מדובר באיפור לכל החיים, עדיין מדובר בתוצאה שתלווה אתכם שנים.

מניקור

לכף יד מטופחת יש חשיבות רבה לא רק באירועים, אלא גם בחיי היום יום. ציפורניים עם לק דהוי או לא יפה במיוחד, עלולות להוביל לחוות דעת שלילית. למשל כאשר מנסים להתקבל לראיון עבודה, יוצאים לדייט או אירוע. לעומת זאת, כף יד מטופחת, תוביל בדיוק לרושם ההפוך. כף יד מטופחת מעידה על סדר, אסתטיקה וזה אפילו סקסי. יחד עם זאת מומלץ שלא להגזים יתר על המידה  בהדבקת ציפורניים וקישוטים, אבל חשוב למצוא מומחית מניקור בחולון אשר יודעת להתאים את העיצוב הראוי לפי אופייה ורצונותיה של הלקוחה. מניקור עדין יכול לכלול קישוטים כמו פרחים או מדבקות דמויות אבנים. לא תמצאו כיום כלה שמוותרת על תהליך מלא של מניקור הכולל שיוף,  הסרת עור יבש, מריחת לק או הדבקת ציפורניים.