מקררים במבצע

המקרר עושה רעש בלתי נסבל? הטכנאי אמר שיותר משתלם לקנות חדש מאשר לתקן אותו? בעידן יוקר המחיה, כדאי להתנהל בצורה חכמה. כיום ניתן למצוא מקררים במבצע ולא תמיד ישנו צורך לצאת מהבית. אז איך משיגים מקרר משתלם אך כזה שלא יגרום לעסקה זולה לצאת יקרה מכיוון שמדובר בסחורה ברמה ירודה? להלן מדריך קצר.

השוואת מחירים באינטרנט

רבים מעדיפים לרכוש מוצרים באינטרנט, כולל מוצרי חשמל, מאשר לצאת מהבית. בדקו אתרים שונים המשווים בין מחירי מקררים וחברות אשר מוכרים אותם. מדובר באתרים נוחים מאוד אשר פורסים את המידע מול העיניים. יש לקחת בחשבון שלא תמיד כדאי ללכת על הבחירה הזולה ביותר. לפעמים מבצע על מקרר לא ממש יעיל או לא חסכוני, אינו באמת שווה את הרכישה. השוו בין המפרטים של המקררים השונים והצליבו אותם עם המחירים. כמו כן, במקרה של התלבטות, רצוי ליצור קשר טלפוני ולא להזמין את המקרר לפני שדיברתם אם החברה אשר מוכרת אותם. העלי העסק יעזור לכם להגיע לבחירה הטובה ביותר. לפעמים הרבה יותר משתלם להוסיף עוד 100 ₪ כדי לקבל דגם הרבה יותר טוב. כמו כן, כדאי לבדוק האם המחיר כולל או לא כולל דמי משלוח.

השוואת מחירים במרכזי קניות

התחרות בשוק מוצרי החשמל הלבנים היא גדולה מאוד ובמיוחד כאשר מדובר במקררים. מקרר יכול לעלות בחנות אחת 50  אחוז יותר מאשר  בחנות אחרת. לכן אנשים מעדיפים לרכוש מוצרי חשמל מחוץ למרכז הארץ ואפילו להרחיק עד לפריפריות. אפשר להבין זאת כבר באתרי השוואת המחירים כאשר מגלים איפה ממוקם בית העסק. ההבדל יכול לנבוע בין היתר בזכות הטבות המס באזורים הללו.

כדאי לחכות למבצעים

כמה פעמים קרה לכם שקניתם מוצר ויומיים לאחר מכן ראיתם שאותה החנות הכריזה על מבצע של כמה עשרות אחוזי הנחה? אם רכישת המקרר הוא עניין שסובל דיחוי, כדאי לנסות לרכוש בכל זאת מקררים במבצע. זה אומר ששווה להמתין לתקופות כמו חגים וסוף השנה האזרחית. לפעמים אפשר לחסוך מאות שקלים בצורה זו. אז כאשר אתם מחפשים מקררים, הקפידו לא רק לחפש במרכזי קניות אלא גם ואולי אפילו בעיקר באינטרנט ובעיתונות.