מתנות סוף שנה לגן

סוף שנה בגן אומנם עוד רחוק, אך כבר עכשיו יכולות הגננות למצוא מתנות סוף שנה שיתאימו לילדים בגן שלהם. ככל שיקדימו לרכוש את המתנות, כך יוכלו למצוא מבחר גדול יותר במחירים נוחים יותר.

רכישת מתנות סוף שנה לגן הוא מנהג ייחודי שלא תמיד היה קיים, אך במהלך השנים הוא השתרש, בין היתר כחלק גם כביטוי רגשי לחשיבות של הילדים בעיניי הגננת וגם בשביל להראות להוריו עד כמה הילד חשוב לגננת ואיננו מהווה רק עוד נדבך אחד מיני רבים בגן. צריך לזכור שכיום התחרות על לבם של ההורים הוא מאוד גדול, וכל גן וכל גננת רוצים להראות להם כמה הם רוצים את הילדים שלהם אצלם. מתנות סוף שנה הן דרך טובה לכך.

כשאנחנו מדברים על מתנות סוף שנה לגן, אנחנו מדברים על שורה של מתנות מסוגים שונים, הן מתנות בעלות ייחוד פרקטי והן מתנות בעלות רגשי, סמלי. כאן עולה גם העניין שרכישת מתנות סוף שנה לגן, צריכה להיעשות על פי גיל הילדים, כלומר הגננת לא תקנה לילד מתנה סתם כך, אלא היא תקנה לו משהו שיכול להתאים לגיל ולצרכים שלו. לשם כך היא תשתמש בידע הרב שעומד לרשותה וכן תוכל להתייעץ עם הוריו בשביל לרכוש עבורו את המתנה הטובה ביותר.

אנחנו רוצים לתת לכם מספר דגשים קצרים לרכישת מתנות מתאימות לגן הילדים ואתם תוכלו להשתמש בדגשים אלו בעת רכישת מתנות, תוכלו להחליט אילו מתנות מתאימות לכם והאם הן מתאימות לילדי הגן.

דגש ראשון  – מתנה שמחזיקה מעמד זמן רב

אפשר למצוא הרבה מאוד מתנות שנשברות מהר או מתנות שהשימוש בהן הוא חד פעמי. בסופו של דבר תרצו לרכוש מתנות שמחזיקות מעמד זמן רב, מתנות שהילדים או ההורים יוכלו לעשות בהם שימוש יותר מאשר כמה חודשים לכן חשוב לבחור מתנה חזקה ואיכותית.

דגש שני – מתנה בעלת ערך

זה יכול להיות ערך חינוכי, ערך רגשי, ערך בריאותי, לא משנה איזה ערך, אך זה חשוב לרכוש מתנה בעלת ערך, היא גם תתקבל טוב יותר אצל ההורים, וגם הילד יוכל לעשות בה שימושים הרבה יותר מועילים. נכון שילדים לא תמיד מתייחסים לכך, אך אם תקנו להם מתנה שאין בה ערך נוסף, הם לא יפיקו ממנה את התועלת שתרצו שהם יפיקו.

דגש שלישי – חומר ותקן

כל מתנה שאתם רוכשים, תוודאו שהיא עומדת בתקנים החמורים ביותר, שהיא בטיחותית במאה אחוז, עדיף מתנה שיש בה כמה שפחות חלקים ואם יש כמה חלקים שהם יהיו גדולים, מתנה עם חלקים קטנים עלול לסכן את הילד. זו הסיבה שהרבה מאוד גננות מעדיפות לרכוש מתנות מבדים (דוגמה חולצות, מגבות, כובעים) דברים שאינם מהווים סכנה או בעיה לילד וגם יכולים להיות מאוד שימושיים עבורו.

המידע באדיבות צוות האתר טופי – מתנות לגני ילדים