משרד חקירות

בעידן שבוא המשטרה עמוסה עד קצה כוחה, ובנוסף איננה מטפלת בנושאים האישיים יותר בחיינו, בא לידיד ביטוי יתרונם הרב של משרדי החקירות. משרדים אלה אשר עוסקים בחקירות פרטיות מכסים את תחומי הפעילות שזרועות חוק אחרות אינן מכסות, ואם נגישים וזמינים עבור הפרט וצרכיו.

בדרך כלל, מאגדים משרדי החקירות שלל שירותים תחת קורת גג אחת- חקירות בנושאים כלכליים, מעקבים, איתור של פרטים, אישים, כתובות, רשומות ומסמכים, אך כל זה כמובן במסגרת החוקים הפועלים ועל פי רישיון שניתן על ידיד הרשויות במדינה ומוכר לכל. בעזרת שימוש בשירותיהם של משרדי החקירות השונים יכולים רבים לגייס מודיעין בעל ערך רב ולענות על צרכים רבים הקשורים בחשיבותו של המידע בימינו שמהווה את המשאב הכי יקר בין אם מדובר בפרטים או בחברות גדולות. גם במקרים אישיים במיוחד כמו ענייני זוגיות וחשד לבגידה, בניית תיק גירושין ופתרונות רבים למצבים מורכבים במיוחד.

חשוב לשים לב שלא כל אחד רשאי לפתוח משרד חקירות ולוודא היטב בטרם השימוש בשירות שהמשרד פועל על פי חוק ומחזיק את התעודות והאישורים לעשות כן. ועוד- מי שזכאי לעסוק בחקירות  צריך להיות מוסמך לכך ובוגר של תקופת התמחות ארוכה ובעל רישיון מתוקף המדינה לעסוק בנשואים אילו.

למשרדי חקירות כל אחד רשאי לפנות ואף עדיף תמיד להיעזר בבעלי מקצוע מומחים במיוחד בנושאים רגישים, שכן פעולות שמותרות חוקר פרטי מסוים אינן בדרך כלל מותרות לחוקר אחר והדבר עלול ליצור סיבוכים נוספים ורבים.

משרדי החקירות המנוסים מקפידים יותר מכל לשמור על הדיסקרטיות של לקוחותיהם אשר חשובה במיוחד בעניינים אלו שכן דליפת מידע ופרטים יכולים לשבש את הליכי החקירה ואת מעמדם של הלקוחות. לצד אילו, ניתן לומר כי כוחם של משרדי החקירות גובר עם השנים מסיבות שונות ,וגם לאור אחוזי הבגידות הגוברים אשר עולים בהתאם להתפתחות הטכנולוגיה ותרבות השפע. זה לא סוד שאחוז הבגידות, הגירושין, העלמות המס והפשעים הפרטיים עולה ככל שמאפשרת זאת הטכנולוגיה, אך כאן נכנס ייחודים של המשרדים הפרטיים והיכולת שלהם לסייע היא רבה ומתפרשת על טווח רחב של מקרים ונושאים.

המאמר באדיבות צוות האתר http://www.cib-invs.co.il/