מתנות לפסח לגני ילדים

חנוכה אומנם עומד בפתח, אך הגננות בגני הילדים ובוודאי גם ההורים עסוקים בחיפוש מתנות לפסח לגני ילדים. כידוע ישנם שני חגים בהם נהוג לרכוש מתנות לילדים, ראש השנה ופסח. כשראש השנה כבר מאחורינו, זה הזמן לבחון את המתנות האפשריות לפסח.

כאשר רוצים לקנות מתנה לגני ילדים לפסח, אפשר לחלק את האפשרויות שלנו לשתי קבוצות עיקריות. אפשרות ראשונה, לקנות מתנות ברוח החג, כלומר מתנות שמתאימות לסיפור של פסח בצורה כזו או אחרת, האפשרות השנייה היא לקנות מתנה כללית יותר. מתנה שהיינו רוכשים כל השנה, אך החלטנו דווקא בפסח לקנות אותה. אפשר כמובן לשלב בין השניים, למשל באמצעות מתנות ייחודיות לאביב, שכן ידוע שפסוח הוא חג האביב או לחילופין לקנות מתנה שמתאימה דווקא לקיץ שמגיע זמן קצר לאחר סיום החג.

דוגמאות למתנות ייחודיות לפסח

כאשר אנחנו מדברים על מתנות ייחודיות עבור גני ילדים לחג הפסח, אז אנחנו מתכוונים בראש ובראשונה למתנות כגון:

כוסות וצלחות ברוח האגדה – מדובר על כוסות וצלחות אישיות לילדים עם הדפסים מיוחדים של החג. אפשר להוסיף עליהן חתימה מיוחדת ושם של הילד. מתנה זו יכולה לשמש את הילדים במהלך ארוחת הסדר עם המשפחה או אפילו בגן.

הגדה עם שמות הילדים – הגדה בעטיפה רכה, עם ציורים ואיורים שמתאימים לילדים כשעליה רשום שם הילד. גם כאן מדובר על מתנה אישית שיכולה לשמש את הילדים הן בסדר המשפחתי והן באירועי גן לחג. הציורים והאיורים כמובן יוסיפו לרמת העניין של הילדים בסיפור ההגדה.

מגנט פסח – מדובר על מגנט ייחודי עם רקע של מצה או רקע של סממן אחר של החג כשעליו תמונה של הילד או השם שלו. מגנט זה יכול לשמש את ההורים בצורות שונות, כשהשימוש הבולט הוא מן הסתם להדביק את המגנט לדלת המקרר בבית, בגאווה.

כוסית אליהו הנביא לילד – כוסית קטנה מיוחדת שמיועדת לאליהו הנביא עם השם של הילד ואולי אפילו תמונה שלו. כוסית זו יכולה לשמש את ההורים בארוחת הסדר

דוגמאות למתנות כלליות לחג הפסח

אם אתם רוצים לקנות מתנות כלליות לגני ילדים בחג הפסח, הרי שהנה לכם שורה של דוגמאות למתנות:

חולצות לאביב – חולצות ייחודיות שמתאימות לאביב, עם תמונה ושם הילד, אשר יכולות לשמש את הילדים בגן או באירועים אחרים, כגון בילוי עם ההורים בחצר או בחוף הים.

מגבת לים – מאחר והאביב זה זמן טוב לבלות בו בחוף הים, הנה הזדמנות לתת לילד מתנה מיוחדת מהגן. מגבת חוף מיוחדת של הגן. המגבת תהיה ייחודית כי יהיה מודפס עליה שם הגן ואולי אפילו תמונה של כל ילדי הגן.

כלי משחק לחול – גם כאן יש קשר הדוק לחוף ולים. דלי עם כף שישמש את הילדים כשהם ילכו עם הוריהם לחוף. מה יותר יפה מזה?

המאמר באדיבות צוות האתר "טופי" מתנות לגני ילדים:
http://www.tofee.co.il/