ארגזי עץ

כמה פעמים קרה לכם שעשיתם שימוש בארגז קרטון, הוא התפרק, נקרע והרכוש שלכם ניזוק. עם ארגזי עץ דבר כזה לא יכול לקרות בשום אופן. הם נמצאים בשימוש הן בתעשייה והן לצרכים פרטיים. יש להם שימושים שונים כמו למשל הובלה ואחסון. אם יודעים לייעל אותם אז אפשר אפילו להשתמש בהם בתור פריטי עיצובי.

שימוש תעשייתי

  • אחסון – במפעלים רבים ישנו צורך באחסון סחורה לטווח רחוק. כאשר מדובר בסחורה רגישה העלולה לקבל נזק מכל מכה קלה, חשוב לאחסן אותה בתוך ארגז מעץ. ארגזי קרטון אינם עמידים בכלל מפני פגיעות. כמו כן, ארגזי עץ אטומים לגמרי, הינם חסינים מפני שריטות.

 

  • הובלה – הובלה בארגזי עץ הינה בטוחה הרבה יותר מאשר בארגזי קרטון. לכן לא רק לאופן בו נארזו הפריטים ישנה חשיבות, אלא גם לשכבה המגינה עליהם. כאשר מדובר בהובלה לטווח רחוק, כמו משאית שיצאה למסע של כמה ימים, חשוב מאוד להשתמש בארגזים מעץ אשר עמידים לפגעי מזג האוויר.

שימוש פרטי

  • שמירה על סדר – אם יש לכם מחסן ואתם רוצים לשמור על הסדר ע"י אחסון יעיל, כדאי לעשות שימוש בארגזי עץ במקום או בנוסף למדפים. למשל ניתן לאחסן בתוכם כלי עבודה בין אם אתם משתמשים בהם באופן יומיומי ובין אם פעם בכמה חודשים. אפשר להשאיר את הארגזים פתוחים.

 

  • עיצוב – מעוניינים לעצב את הבית בסגנון וינטג' או את הגינה? ארגזי עץ יתאימו בצורה מושלמת לקונספט. ניתן לרכוש ארגזים קטנים. כמו כן, אפשר לעשות בהם שימוש בתור עציצים. ניתן לקשט אותם ולהוסיף כיתובים. הדמיות ממוחשבות של שימוש בארגזי עץ יעזרו לכם להבין כיצד הם יכולים לתרום לעיצוב.

איך לבחור את היצרן הנכון?

כדאי להתייעץ אם תעשיינים או כל מי שעושה שימוש קבוע בארגזי עץ. כמו כן בדקו המלצות על אודות העסק. בדקו את הארגזים בעצמכם ואת עמידותם. הימנעו מרכישת ארגזים שבריריים גם אם מדובר ברכישה לצורך הובלה קצרה או אחסון לפרק זמן קצר. לא כדאי להתפשר על איכות במקרה זה.