בשמים במבצע – מותגים במחירים אטרקטיביים

השוק מלא בבשמים, לה ולו, בושם לצעירים ולצעירים ברוחם. ישנן חניות שמשווקות מגוון רב של בשמים ולכל אחד ואחת, יש את הניחוח שלו או שלה. בינינו.. מי אינו אוהב בשמים? הרבה אנשים אינם חושבים, כי בשמים הם מותרות, כי אם חלק מתרבות הטיפוח היום יומי שלנו. בשמים מבוקשים בכל עונות השנה, יש בשמים רעננים לקיץ וכבדים יותר לעונת החורף, כאלה שמתאימים לעור מסוים וכאלה שיש להתאים במיוחד. בגל המצב הכלכלי של היום, אנשים, מחפשים בשמים שהם מותגים, אך הרבה יותר זולים, כמו למשל בשמים במבצע. גם ברשתות הגדולות, ניתן למצוא בשמים במחירים אטרקטיביים ביותר. כדאי לנצל את המבצעים ולקנות כמה מהבשמים האהובים עלינו, עד המבצע הבא.

היכן כדאי לרכוש בשמים במבצע?

בוש וכר או בושם בניחוח חדש שמצא חן בעיניכם, כולנו נהיה מעוניינים לרכוש בשמים שיהיו במחירים אטרקטיביים, זולים יותר ממחירם הרגיל בשוק. בושם טוב, עשוי להגיע למאות שקלים. כאשר באים החגים, אנו מעוניינים לרכוש בשמים לאלה שאנו אוהבים, בן , בת זוג, אח אחות, חבר או חברה שהם קרובים אלינו במיוחד, או בימי הולדת, אין מתנה משמחת יותר מבושם טוב, למרות שיש לדעת את הטעם בבשמים, כי לא כל בושם יתאים למי שאנו מעוניינים לשמח. עד לפני שני עשורים הנשים היו הצרכניות היחידות של הבשמים השונים, אך היום עולם טיפוח הגבר התפתח וניתן למצוא שלל רב של בשמים לגבר ולאישה.

מה כדאי יותר – בשמים ברשתות או באמצעות האינטרנט?

זו גם שאלה טובה, כאשר אנו רוכשים בושם, אנו מעוניינים להריח אותו, במיוחד אם זה בושם שאנו לא מכירים, הוא מותג ואף עשוי להתאים לנו, אם אתם מכירים את הניחוח וזה בפירוש הבושם שלכם שכבר השתמשתם בו ואתם מעוניינים באחד חדש, תוכלו למצוא מבצעים נהדרים גם באינטרנט. בגלל שבאתרי האינטרנט אין עלויות מפעל גבוהות כמו חנויות ורשתות היוקרה בקניונים השונים ברחבי הארץ, כך שניתן לחסוך עלויות כגון פער תיווך ועלויות אחזקת חנות, עובדים וכיוצא בזה. אם אתם נוסעים לחו"ל זו גם הזדמנות טובה למצוא בשמים במבצע ללא מע"מ (מס ערך מוסף) בדיוטי פרי, אך כדאי להימנע מרכישה של כמה בשמים שבסופו של דבר, לא יהיה לכם צורך בהם, אלא אם כן אתם רוכשים אותם כמתנה למשפחה או חברים שאתם מבקרים בחו"ל.

כדאי לחפש היטב, אם באמצעות מודעות בעיתונים, ברשתות הפארמים, באתרי האינטרנט או בדיוטי פרי, ערכו סקר מחירים ותוכלו להגיע מהר למסקנה בעצמכם- היכן כדאי לרכוש בשמים במחירים מוזלים באופן משמעותי.

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *