דיקור סיני

פרחים

הרפואה המשלימה התפתחה לאורך השנים במקביל לרפואה הקונבנציונאלית וכשמה היא מספקת טיפולים אלטרנטיביים מגוונים. אחד מהם הוא טיפול בדיקור סיני שהינו פופולארי ומספק תוצאות מעולות. ההוכחה ליעילות הטיפול מובנת מאליה היום גם בגלל שהרפואה המסורתית עצמה מאמצת אותו אל חיקה ומציעה אותו במוסדות רבים שלה. דיקור סיני מגיע מהתרבות הסינית העתיקה והחכמה. כבר אז הגיעו למסקנה כי בגוף האדם קיימת זרימת אנרגיה תמידית בתוך מערכות כלי הדם, הלב, העיכול, השלד והשרירים ומערכות אחרות נוספות. האנרגיה זורמת בערוצים שנקראים מרידאנים שקשורים לאיברים שונים בגוף.

אופי  הטיפול

דיקור סיני נועד לטפל באברים פגועים, מודלקים וחולים על ידי החדרת מחטים בנקודות שונות הנמצאות לאורך המרידיאן או בקרבתו. נקודות שונות אלו משפיעות על איברים שונים בהתאמה. המחטים מעוררות חומרים כימיים שונים הנמצאים בתוך הרקמות, וכך, מתחילה תגובת שרשרת שמביאה לריפוי בנקודות הפגועות. תהליך השיקום מסייע מאוד למטופלים שיכולים להגיע מקשת שלמה של אנשים בגילאים שונים. הטיפול אינו כואב ונעשה באמצעות מחטים סטריליות דקות שנועדו לשימוש חד פעמי. המטופל ירגיש בעקצוצים במקום החדרת המחטים והם נעלמים במהירות. ההחדרה היא שטחית ואינה מגיעה לכלי הדם שמתחת לעור, ולכן, אין שום דימום תופעת לוואי כלשהיא.

טיפול המיועד לרבים

דיקור סיני יכול להקל במיוחד על אנשים הסובלים מכאבי ראש ושרירים, ממחלות פנימיות, ועוד. גם נשים שסובלות מכאבי מחזור, וילדים הסובלים מבעיות רגשיות יסתייעו רבות בטיפול כזה שיהיה אפקטיבי מאוד. אורך הטיפול תלוי במהות הבעיה, בגיל המטופל ובעוד פרמטרים אחרים. במרבית המקרים תידרש סדרת טיפולים שתימשך מספר מפגשים עוקבים בתדירות שתיקבע על ידי המטפל. לאחר מספר מפגשים יחול שיפור בהרגשת המטופל והטיפול יסתיים על פי מבחן תוצאותיו. רבים מבקשים, ואף מומלץ להם, לקיים שגרת טיפולים קבועה לצורך תחזוקה. הטיפול מרגיע, מחדש חיוניות ותורם לדחיית פגעים אפשריים. יעילות הטיפולים הינה מוכחת לאורך שנים רבות בישראל, בארצות מערביות ובמדינות אחרות על פני הגלובוס.

טיפול באמצעות מומחים

אנשים רבים מטופלים דרך קבע על ידי הרפואה המסורתית שעושה עבודה מדהימה. אולם במקרים רבים, הם מגיעים למבוי סתום ולמצבים בהם כל הטיפולים הללו אינם עוזרים. רבים טוענים כי טיפולים פיזיים אינם מספיקים ויש לשלב בהם גם טיפולים לנפש. רפואה אלטרנטיבית בכלל ודיקור סיני בפרט עובדים גם על הפן הרגשי. הטיפול המוכוון לאיברים פגועים מוסיף גם מימד של טיפול נינוח ומרגיע נפש, ובכך תרומתו הנכבדת. דיקור סיני מסייע והמאפשר לגוף לרפא עצמו באמצעות חומרים הנמצאים בו ובכך הצלחתו המוכחת. מומלץ לקבל טיפול בקליניקה בעלת ידע אשר המומחים בה הינם בעלי ניסיון מצטבר שמגיע ממקום של עשרות טיפולי דיקור סיני לאורך השנים. כך, יהיה ניתן להפיק את המרב מהטיפולים, וכאשר מדובר על בריאות לא כדאי לחסוך ולגשת למטפלים שאינם בקיאים בנושא.

.

 

 

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *